Stavebníctvo
Štefan Šipoš
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- Obec
- Ižkovce
- Od roku
- 2007
- IČO
- 43 646 875
Štefan Šipoš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 72 Ižkovce
- Na trhu od
- 13. júna 2007
- IČO
- 43 646 875
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.22)
- Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Podnikanie v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Štefan Šipoš
Štefan Šipoš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ižkovce. Podniká od 13. júna 2007.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Štefan Šipoš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 646 875
- Dátum vzniku
- 13. júna 2007
- Miesto podnikania
- 076 72 Ižkovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-15386
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.22)
- Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Štefan Šipoš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Štefan Šipoš?
Miesto podnikania je v obci 076 72 Ižkovce.
Čím sa Štefan Šipoš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Štefan Šipoš?
IČO je 43 646 875.
Odkedy podniká Štefan Šipoš?
Podnikanie začalo 13. júna 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.